Tovar bol úspešne vložený do Vášho košíka.

Nepremastitelný papier "BIO prírez" 35x50cm, 23g/m2, 500ks/bal

Nepremastitelný papier %22BIO prírez%22 35x50cm, 23g/m2, 500ks/bal
Popis

Nepremastitelný papier "BIO prírez" 35x50cm, 23g/m2, 500ks/bal
Tento nepremastitelný BIO prírez je vyrobený z polyetylénu, unličitanu vápenateho, TDPA a ďalších prísad a je to dostatočná náhrada za tradičný papier o veľkej plošnej hmotnosti či pergamonový alebo voskovaný papier, ktorý sa bežne používa pre balenie čerstvých potravín, údenín, lahôdkárskych výrobkov, mäsa, masla, pečiva či rôznych cukroviniek.
Je inšpirovaný prírodou ako šetrné a inovatívne riešenie na balenie potravín s dôrazom na ochranu životného prostredia. Je to v podstate veľmi jednoduchý obal pre veľmi ľahké balenie čerstvých potravín.
Výhody ECO SHEETS:
Veľmi pevná, univerzálna a pritom ľahká fólia, ktorá chráni potravinu proti vonkajším vplyvom (vlhkosť, neprepúšťa tuk, vodu). Predlžuje čerstvosť a trvanlivosť potravín v chladničke, čo je zabezpečené jeho priedušnosťou. Ideálne priľne k balenému produktu.
Ďalšie jeho výhody sú, že je biologicky rozložiteľný, recyklovateľný materiál len z prírodných substancií, pri jeho výrobe je menšia spotreba energie, materiálu a vody v porovnaní s výrobou papiera. Pri preprave menšie emisie oxidu uhličitého (na rovnakej ploche prepravujeme oveľa väčšie množstvo prírezov ako papiera o vyššej plošnej hmotnosti)
Parametre:
Rozmery: 35 x 50 cm
Farba: BIELA

Balenie obsahuje 500 ks.

DOKUMENTY NA STIAHNUTIE