Tovar bol úspešne vložený do Vášho košíka.

NILCO Paradise 500ml - osviežovač textílii

NILCO Paradise 500ml - osviežovač textílii
Popis

NILCO Paradise 500ml - osviežovač textílii
NILCO Paradise 500m je veľmi obľúbený viacúčelový osviežovač textílii a vzduchu s príjemnou vôňou, ktorý nezanecháva žiadne škvrny. Vhodný pre všetky bytové, hotelové, reštauračné textílie, kde chcete odstrániť nepríjemné pachy.
Možno použiť v kúpeľniach, šatniach, na toaletách, vo fitnescentrách, fajčiarskych miestnostiach a všade tam kde chcete mať sviežu vôňu. Svoje miesto má tiež v práčovňach na osvieženie prádla, závesov, kobercov, keďže nezanecháva  žiadne škvrny a možno ho použiť priamo na prádlo.
Použitie :  Nastriekajte na textíliu pomocou rozprašovača, tým že je osviežovač ná báze alkoholu tekutina sa len odparí a po vysušení bude vaše prádlo krásne voniať. Pri citlivých textíliách vopred otestujte na neviditeľnom mieste. Nie je vhodný pre kožu, semiš a hodváb. Pri aplikácií nezostávajú na textílií škvrny ak sú dodržané pokyny aplikácie.
Upozornenie : Uchovávajte mimo dosah detí. Vyhnite sa kontaktu s očami. V prípade zasiahnutia očí ich dôkladne vypláchnite vodou. Podľa možnosti odstráňte kontaktné šošovky. Pri pretrvávajúcom dráždení očí vyhľadajte lekársku pomoc.

Balenie obsahuje 500ml prostriedku v rozprašovači.