Naša firma

Naša firma vznikla v roku 2016 a zaoberá sa obchodnou činnosťou v oblasti spotrebného materiálu, prevažne dodávkami spotrebného materiálu pre gastronomické prevádzky, hotely, upratovacie firmy, školy, ale aj pre bežného koncového spotrebiteľa.

Aj keď sa možno zdá že naša firma je mladá, naše skúsenosti z daným tovarom a službami siahajú až do roku 2001 čiže naše skúsenosti sú bezmála 16 rokov. Našim cieľom je spokojný zákazník a pocit, že sme pre zákazníka urobili všetko, čo je v našich silách. My, ako spoločnosť si ceníme každého zákazníka, či sa jedná o veľkú firmu, ktorá odoberá väčšie množstvá, alebo aj koncového zákazníka, ktorý si objedná tovar cez našu firmu/e-shop.

Rozvozy tovaru zabezpečujeme buď po vlastnej réžii našimi autami v regióne Bratislava a okolie, Trnava a okolie a ostatné miesta zabezpečujeme kuriérom alebo poštou. Veríme, že budete s našimi službami spokojní, ale sme si vedomý, že vždy je čo zlepšovať a radi privítame vaše podnety na zlepšenie buď na našej emailovej adrese, alebo telefónnych číslach, ktoré nájdete v sekcii Kontakty.

Spoločnosť EKOS - partner s.r.o. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo 108734/B.